שירותים נוספים

1. מתן חוות דעת מקצועית ללקוחות ולבתי המשפט.

ארז דיין עורך חוות דעת מומחה בנושא חישוב פדיון פוליסות ללקוחות ועבור כל בתי המשפט בארץ. ארז דיין רשום באתר המכון הישראלי לחוות דעת מומחים ובוררים. והוכשר מקצועית למתן חוות דעת מומחה לבתי המשפט. מעוניין בחוות דעת פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר.

2. בדיקת חלוקת חיסכון פנסיוני של בני זוג שנפרדו

עוברים תהליך גירושים/פרידה ? האם אתם מודעים לכלל הזכויות שלכם ? חוק חלוקת חיסכון פנסיוני (משנת 2014) קובע כי יש אפשרות לחלק את החיסכון הפנסיוני לשני חשבונות נפרדים לבני הזוג כבר ברגע הגירושין. כאשר החיסכון הפנסיוני מחולק, למעשה מבוצע פדיון (משיכת כספים) מהפוליסות לטובת החשבון החדש. מניסיוננו, יש טעויות חישוב של ערכי הצבירה / ערכי פדיון כך ששני בני הזוג עלולים להפסיד בין עשרות אלפים למאות אלפי שקלים. מומחי פוליסי צ'ק יבדקו עבורכם את ערכי צבירת הזכויות והפדיון כבר בשלבים השונים ומבטיחים כי תקבלו את הסכומים המגיעים לכל אחד מבני הזוג. הבדיקה של חלוקת רכוש פנסיוני ואיזון משאבים מבוססת על תוכנה מתמטית וביטוחית עם יכולת בקרה של חישוב הפוליסות על מנת להגיע לחקר האמת.

3. בדיקת יתרות הלוואות

קיבלת הלוואה בשעבוד הפוליסה/פוליסות? אינך בטוח אם חישבו אותה נכון ? חברת הביטוח דורשת ריבית נוספת ? אנו נבדוק עבורך את הסכומים. מעוניין בבדיקת יתרת הלוואה פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר.

4. העברת מידע ומענה לשאלות בקשר למוצרים שרכשת

אנו נכין עבורך תיק מלא של הפוליסות שרכשת. אנו נכין רשימה מרכזת של כל הפוליסות וערכי הפדיון שלהם. תקבל מידע על כל הפוליסות שרכשת ונשיב על שאלותיך. השירות אינו כולל יעוץ או מכירת ביטוח ובמידה ותרצה בכך תופנה לגורם המתאים.

באמצעות השאלון שלהלן תוכל לקבל אינדיקציה סטטיסטית לגבי טעויות אפשריות בפוליסות שלך:

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.