טעויות בחישוב מקדם הקיצבה בחברות ביטוח – מדוע יש כל כך הרבה טעויות בפנסיה שלך ?
20 במרץ 2018
כל השנים שילמתי פרמיה לחברת הביטוח כאשר נפגעתי, חליתי ותבעתי, אז אני לא מקבל את המגיע לי ומתישים אותי
9 במאי 2018
 

לא ידעת על נספח חשוב הקיים בפוליסה שלך, אתה עלול להפסיד מאות אלפי ש"ח

הארכיון של פוליסי צ'ק

בארכיון פוליסי צ'ק קיימים מסמכים כגון דוגמאות לפוליסות משנת 1948 עד היום,נספחי פוליסות, טבלאות ערכי פדיון של פוליסות רגילים, עזיבה וטבלאות סילוק, טבלאות מקדמי קיצבה בחתך של זכר ונקבה, נספחי קיצבה, חוזרי מפקח על הביטוח, טבלאות גורמי פוליסה, תשואות של פוליסות משתתפות ברווחים של כל חברות הביטוח, תנאים מיוחדים שניתנו לחברות, טבלאות בונוסים, טבלאות תת שנתיות ועוד, שנצברו במשך 16 שנות פעילותה של פוליסי צ'ק.

חסר בנספח או חוסר בידע על קיומו של נספח היסטורי בפוליסה לתקופה ספציפית עלול לגרום לנזק כספי של מאות אלפי ש"ח.

לדוגמא: בחלק מהפוליסות קיים נספח לבונוס מיוחד ואי ידיעה על קיומו של הבונוס יכול לגרום לך להפסד משמעותי בגין אי קבלת הבונוס בטעות מחברת הביטוח.

לדוגמא: בעבר היה נהוג לצרף לפוליסות הוניות כמו "מעורב" נספח קיצבה שאיפשר קבלת קיצבה חודשית עפ"י מקדם ישן מהפוליסה, העדר ידע על קיומו של הנספח עלול לגרום לכך שלא תקבל קיצבה חודשית במקדם ישן אשר יגרום לך לנזקים כספיים משמעותיים.

בפוליסי צ'ק תוכל לקבל את הנספחים החסרים עם הסבר מקיף, השירות כרוך בתשלום.

הפוליסות של חברות הביטוח עברו שינויים רבים ולאחר כל שינוי הופק נספח אחר, בפוליסי צ'ק יש את הידע למצוא את הנספח המתאים החסר בפוליסה שלך.

בחלק מהמקרים חברת הביטוח ציינה כי אין את הנספח הרלוונטי בפוליסה. ורק בפוליסי צ'ק היה את הנספח המתאים אשר באמצעותו הלקוח זכה לקבל את זכויותיו.

הארכיון הדיגיטלי של פוליסי צ'ק מקוטלג כך שימנעו טעויות בשיוך הנספחים לפוליסה (היות וטעות בשיוך נספח לתנאי פוליסה מקוריים עלול לגרום לנזק בגובה הקיצבה או ערכי הפדיון לאורך השנים.)

גם אם את/ה חוששים שגם אצלכם חסר נספח משמעותי, נשמח לעזור לכם.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.