תודה מקרב לב על ממצאי בדיקתכם בהגדלת הפנסיה שלי…..

תרומתך מאד משמעותית בייחוד מול הביורוקרטיה של חברות הביטוח
8 ביוני 2018
השרות על ידכם ראוי להערכה ואין לו תחליף בהבטחת זכויות המבוטח…
3 ביולי 2018

לארז שלום

ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול האישי אשר קיבלתי מחברת פוליסי צ'ק ועל ממצאי בדיקתכם, בתיק ביטוח המנהלים, אשר היה לי בחברת ___ במשך 25 שנים.

כזכור, לאחר שבדקתם את פוליסת ביטוח המנהלים שלי, מצאתם כי גובה הפנסיה אשר חברת ___ ביטוח משלמת לי אינו תואמת את היתרות אשר היו לי בפוליסת ביטוח המנהלים.

כפועל יוצא מבדיקתכם, "נאלצה" חברת ___ להגדיל את הפנסיה שלי בכ 400 ₪ לחודש למשך כל ימי חיי.

ברצוני לציין ,שחברתכם דאגה שחברת ____ תחזיר את ההפרשים אשר הגיעו לי, מיום תחילת קבלת הפנסיה עד המועד בו חברת זו "הודתה" (מבלי להתנצל ),על טעותה. על כל אלה תבוא עליכם הברכה.

היות ושילמתי לחברתכם שכר טרחה, הגשתי תביעה  לבית הדין לתביעות קטנות , להחזר  שכר הטרחה. בקשה זו, נמצאת בשלב של קביעת תאריך לדיון ואני מקווה והיה ואזדקק לעזרתכם בתביעה זו תעמדו לצידי.

בברכה

א. רהט

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.