מדדי השקעות של חברות הביטוח מה זה ? ואיך משתמשים בהם
5 במרץ 2019
איך מגישים תלונה נגד המסלקה הפנסיונית
7 במרץ 2019
 

מה שבין ביקורת לבקרה בביטוח מנהלים וחיסכון

האם אתה יכול לבקר או לערוך את הביקורת בפוליסות שלך מיום הקמתן לאורך השנים ועד היום ? כדאי לשים לב לדקויות בתהליך חיי הפוליסה אשר ברבות הימים תהיינה שוות ערך כספי גבוה.

משמעות המילה "ביקורת ": היא שיפוט והערכה. הנכון לכל תחומי החיים : ביקורת המדינה, ביקורת חשבונאית, ביקורת סרטים , מחזות ועוד.

משמעות המילה "בקרה" : היא שליטה רציפה בפעילות, בתהליך מתמשך.

הביקורת על הפעולות שנעשו לאורך השנים בפוליסות ביטוח מנהלים וחיסכון הביאה להגדלת הערך הכלכלי בסך ממוצע של כ- 50,000 שח לפוליסה.

ביקורת מקצועית נערכת על ידי פוליסי צ'ק בביטוח מנהלים של לקוחות מסוגים שונים: פורשים , מקבלי קיצבה חודשית, לקוחות עם תביעות של אובדן כושר עבודה, לקוחות שנפטרו והמוטבים ביקשו לבדוק האם הדיווח של חברות הביטוח נכון בחישוב של סכומי הביטוח לה הם זכאים ועוד.

להלן דוגמאות לממצאי ביקורת שלנו: - מעל 80 סוגים של טעויות חישוב - חברת ביטוח זיכתה לקוח בסכום של כ- 560,000 שח - אותרו מעל 70% טעויות אצל בכ--200 פורשי חברת דיגיטל , היות וחברת הביטוח לא שילמה את התנאים המיוחדים - חלוקת כספים שגוייה "צבע הכסף" , חלוקה בין הון וקיצבה, פיצויים פטורים או חייבים במס ,תגמולים פטורים או חייבים במס. לטעויות יש השלכות על חבות המס בגינה יחוייב הלקוח.

פוליסי צ'ק מעריכה שבהעדר בקרה על המערכות השונות בחברות הביטוח על רקע השינויים בתהליך מתמשך הבעיות ממשיכות להצטבר עקב : - עבודה ידנית שהייתה נהוגה עד אמצע שנות ה-80 תחילת שנות -90 - המרת מטבע במשק הישראלי מלירות לשקלים ולשקלים חדשים -מיזוג ורכישה של חברות לא קיימות כגון : איתן,אריה,אררט,ארד,אושיות,בידרמן,בנין-מגדל ,בנין,דולב,הלבנון,הסנה,הדר,המגן,ירדניה,יהודה,לה -נסיונל,חיל,מנולייף מנורה,מעוז,נגה,סהר,סלע,עממית,ציון יהודה,שלוח,שמשון ,אליהו.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.