סימני אזהרה לטעויות בדו"ח השנתי לשנת 2020 שקיבלת מחברות הביטוח
1 במאי 2019
חשיבות שמירת מסמכים בפוליסות ביטוח מנהלים וחיסכון המתקבלים מחברות הביטוח
1 במאי 2019
 

אם בכירים בענף הביטוח חוששים שיש טעויות רבות בפוליסות שלהם ומעבירים לבדיקה ל"פוליסי צ'"ק" זה רק מגביר את הצורך לבדוק את הפוליסות שלך ולוודא שאכן חישבו אותן נכון.

הפעם, נסביר לך על שני רובדי בדיקה הנהוגים בענף ביטוח חיים:

שיכבת הבדיקה הראשונית - הוא הליבה של הבדיקה –

הבכיר מכיר מקרוב את מחדלי המערכת של חברות הביטוח לאורך השנים וכוונתו היא לבדיקה במקומות הרגישים של המערכות: בדיקת החישובים המתמטיים –בדיקת ערכי פדיון ובדיקת חלוקת הכספים "צבע הכסף" הכוללים בדיקת רטרואקטיבית ,מתאריך התחלת הפוליסה המקורית , דרך כל שינוי שנעשה לאורך חיי הפוליסה כגון : העברת בעלות בין מעסיקים , שינויי שכר, ריסק זמני, הלוואות וקיזוזן, משיכות כספים, חישוב פיצויים ותגמולים פטורים וחייבים במס, תשלום אובדן כושר עבודה,ועוד... האמור מתאר בדיוק רב את הבדיקות של פוליסי צ'ק במהלך 17 שנים אחרונות ! עד לרבעון ראשון שנת 2019 ,הממצאים הם: בפוליסות ביטוח קלאסיות ותיקות ההסתברות למצוא טעות עומדת על כ- 47%, ובפוליסות מסוג "עדיף" /משתתפות ברווחים בכ-20% . הנתונים המדווחים מחברות הביטוח ללקוחות על חלוקת הכספים /ניתוח תיק –"צבע הכסף" בכ- 98% מהתיקים נמצאו דיווחים שגויים .הטעויות עלולות להזיק ולהשפיע על גובה חבות המס ועל גובה הקיצבה החודשית. לסיכום, המנהלים הבכירים מבינים היטב מדוע שווה לבדוק את החישובים בפוליסות, הם אלו שניהלו את המערכת הכוללת והם מבינים את הבעיות. אם הם מעבירים את האחריות לבדיקה לידי פוליסי צ'ק המסקנה שלך היא שגם אתה חייב להצטרף לתהליך הבדיקה.

שיכבת בדיקה נוספת – המעטפת החיצונית (התאמה בין מוצרים לצרכי לקוח )

תשלומים עודפים של כספים שניגבו כתוצאה מ- - אי התאמת הכסוי/המוצר בתוכן הבטוחי הנדרש לצרכי הלקוח - אי התאמת עלות המוצר ספציפית ללקוח - עידוד חברות הביטוח למכור לציבור מוצרים עם רווח גבוה ,לא בהכרח מתאים ללקוח - הטעייה של הלקוחות בבחירת המוצר/המסלול - בחירת רכישת מוצר על בסיס העלות הראשונה המוצגת בפניו, מבלי להתייחס לעלות הצפוייה בשנים לעתיד לבוא התוצאה של האמור לעיל היא אחת – כספים מיותרים שהועברו לחברות הביטוח ונזק לכיס המבוטחים עד מאות אלפי שח.

לקוח המקבל חוות דעת מומחה מקצועית ומפורטת חוסך זמן ועלויות - מעוניין בחוות דעת מומחה פנה אלינו לקבלת הצעת מחיר.

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.