כשבכיר מאוד מעולם הביטוח מצהיר שהוא מתכוון באופן אישי לבדוק את ערכי הפדיון / הצבירה בפוליסות שלו ב"פוליסי צ'ק", מה זה אומר לגבייך ?
1 במאי 2019
מה הוא הטיפ הגדול מכולם – לקראת פרישה ?
1 במאי 2019
 

עצור ! אל תשליך את המסמכים והדוחות שקיבלת מחברת הביטוח שמירה על כל סוגי המסמכים עונה על צרכים שונים שעלולים לעלות בעתיד. מסמכים אלו יכולים להיות יקרים מפז בעתיד, אין לדעת איזה מסמך תצטרך ובמה הוא עשוי לשמש אותך בעתיד. במקרים מסויימים מסמך בן 40 שנה עשוי להוות ראייה משפטית של ממש. לשמירת המסמכים גם יתרון של קיצור תהליכים.

חשוב לתייק בקלסרים או לסרוק למחשב בתיקייה מזוהה את כל הדוחות והמסמכים המתקבלים מחברות הביטוח,ותלושי השכר, וחשוב לשמור בצד את המסמכים המקוריים.

בעת בדיקת הפוליסות (גם כעבור עשרות שנים) ניתן לבצע שיחזור של המידע והנתונים המופיעים בדוחות ולהוכיח האם חסרים כספים לפוליסה לרבות באמצעות הצלבת תלושי השכר (חלקו של העובד) בהשוואה להפקדה ולשיוך של ההפקדה לפוליסה לפי תאריכי הערך.

לדוגמא : מנהל בכיר הגיע למשרדנו עם קלסר עמוס במסמכים. באחד המזכרים מצאנו התחייבות לתשואה מובטחת של 4.75% + מדד החתומה ע"י משנה למנכ"ל חברת ביטוח. בחברת הביטוח לא הזינו למערכת את הריבית המובטחת. בבדיקה של פוליסי צ'ק, חישבנו את החיסכון לפי 4.75%, והלקוח קיבל מאות אלפי ש"ח החזר מחברת הביטוח בזכות אותו מיזכר שהיה מתוייק בערימת המסמכים...

לפרטים נוספים צרו עימנו קשר היום

  x
  סייען נגישות
  הגדלת גופן
  הקטנת גופן
  גופן קריא
  גווני אפור
  גווני מונוכרום
  איפוס צבעים
  הקטנת תצוגה
  הגדלת תצוגה
  איפוס תצוגה

  אתר מונגש

  אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

  סייגי נגישות

  למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

  רכיב נגישות

  באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.