כרמלה דאיה
11 בספטמבר 2017
שאול גולן
11 בספטמבר 2017

הנדון: המלצה והוכרת תודה
בפברואר 2012 נפטר בעלי, לזר ליואנו ז"ל. לאחר מותו, בהיותו גמלאי של קבוצת אלביט, פניתי לחברת הביטוח הפניקס, בה הוא היה מבוטח, לצורך מימוש זכויותיי.
למותר לציין כי בחברת הפניקס שיתוף הפעולה לו זכיתי היה מזערי ביותר. ולפיכך, החלטתי בשלב מסויים למשוך באופן מלא את כל הכספים שנצברו לטובתו של בעלי אצלם.
תהליך שחרור הכספים לקח שנה, כאשר התנהלות הפניקס במהלך התקופה היתה מתחת לכל ביקורת, ונטעה ביתחושה של חוסר אמון במימוש מלא של זכויותיי.
לאור הנ"ל, ובהמלצת מספר גורמים בסביבתי הקרובה, יצרתי קשר עם ארז דיין וחברת פוליסי צ'ק, במטרה לברר האם נפלו טעויות בחישוב הכספים אשר שולמו לי מהפניקס.
ארז הציע לי שתי אפשרויות לתשלום התמורה בגין שירותיו האחת, תשלום חד פעמי של – 6000 ש"ח, והשנייה,תשלום חד פעמי מופחת של 3000 ש"ח וכן עמלה באחוזים הנגזרת מגודל ההחזר מול חברת הביטוח. בחרתי לשלם לארז תשלום חד פעמי של 6000 ש"ח, כי הייתי בטוחה שההחזר המגיע לי מחברת הביטוח גדול יותר באופן משמעותי. הסכום שולם במלואו במעמד חתימת החוזה.
מהרגע הראשון, ארז התנהל מולי בצורה שקופה וברורה, כאשר ניכר היה שהוא מקדיש לטיפול בענייני את מלוא תשומת הלב. כך למשל, הגיע ארז למקום מגוריי בחיפה כדי לאסוף את כל המסמכים הדרושים.
במשך שנה ארז ניהל את התהליך המלא מול חברת הביטוח, הכולל עשרות )אם לא מאות( מיילים, טלפונים ופגישות עם אנשי הפניקס, שעשו כל מאמץ לא לשתף פעולה, לעכב את התהליכים ולפעול בנכלוליות, למותר לציין שמירגע הפנייה הראשוני ועד סיום התהליך חלפה שנה נוספת.
למרות זאת, ארז לא ויתר, ובסופו של דבר קיבלתי מתוך תביעה של 94 אלף ש"ח שארז מצא לאחר בדיקת המסמכים, סכום של 82 אלף ש"ח.
חשוב לי לציין שכל הטיפול של ארז הוענק לאחר שכבר שילמתי לו את מלוא סכום עמלתו. אף על פי כן, ובניגוד גמור לנפוץ במחוזותינו, הוא לא הרפה והמשיך לטפל בענייני במסירות עד להשגת התוצאה מול חברת הביטוח.
אין לי אלא להוכיר לו תודה על כל שעשה עבורי, ולהמליץ עליו בחום ארז הוכיח מקצועיות, אמינות, יושרה -ודבקות במטרה.
בכבוד רב,

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.