בדיקת ערכי פדיון/צבירה בפוליסות ביטוח מנהלים

קיבלת דוחות סוף שנה מחברות הביטוח ? הסכומים הנקובים נראים לך נמוכים מדי ? אמרו לך בחברות הביטוח שעושים חישוב ידני ? קיבלת מחברת הביטוח מסמכים סותרים ? חברת הביטוח לא נותנת לך תשובות ? לא קיבלת חישוב סופי ? קופת הגמל הבנקאית שלך הועברה לחברת הביטוח ? זה הזמן לבצע בדיקה.

במקרים רבים, נופלות טעויות לרעתך, כך שהכסף המגיע לך נשאר בחברת הביטוח, מניסיוננו אחוז הטעויות לרעת הלקוח גדול, במיוחד בקרב הגמלאים. אנו נבצע עבורך בדיקה של כספי פדיון פוליסות ביטוח חיים ומנהלים.

עד היום זכו מאות לקוחות פוליסי צ`ק לקבל מיליוני שקלים עקב טעויות שאותרו בפדיון הפוליסות. טווח הטעויות נרחב ונמצאו למעלה מ – 80 סוגים שונים של טעויות, גם למקבלי קיצבה חודשית ו/או לפוליסות שנפדו לפני שנים רבות ו/או בתשלום עקב מקרה מוות. לעיתים גובה ההחזר מגיע ל כ 100 עד 200 אחוז מערך הפדיון.

אם גם אתה מרגיש שקיימת בעיה בפוליסות שלך מן העבר, נעזור לך לבחון את ההיתכנות למציאת טעות חישוב בפוליסות בין אם משכת את הכספים בעבר ובין אם אתה לקראת פרישה או שאתה מקבל קיצבה חודשית.

באמצעות השאלון שלהלן תוכל לקבל אינדיקציה סטטיסטית לגבי טעויות אפשריות בפוליסות שלך:

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.