בדיקת חישוב פדיון פוליסות ביטוח וקופ"ג לארגונים

מניסיוננו לארגונים גדולים ניתנו תנאים מיוחדים שהתבטאו בערך פדיון מוגדל, דמי ניהול מופחתים, גורם פוליסה אפסי או מופחת, נספחי קיצבה מיוחדים, הטבת ריבית בפוליסות חיסכון ועוד. בבדיקות שעשינו מצאנו כי לא ניתנו כל ההטבות ומשמעותן נזק של מאות אלפי ₪ לצבירה. היו מקרים שב 70% מעובדי החברה לא ניתנו ההטבות שהובטחו.

הפוליסה לביטוח חיים הינה חוזה בין חברת הביטוח לבין אדם או קבוצת אנשים או גוף עסקי שבו נאמר, שתמורת תשלום כפי שנקבע בחוזה ,קרי ,בפוליסה ,מתחייבת חברת הביטוח להעניק תנאי או תנאים לרבות פירוט התנאים המיוחדים המטיבים עם המבוטחים.

משיקולים מסחריים של סוכן הביטוח וחברות הביטוח ועל מנת להגדיל את המכירות היו נוהגים להעניק לחברות וארגונים גדולים הטבות מיוחדות כגון: ערך פדיון מוגדל , דמי ניהול מופחתים, גורם פוליסה אפסי או מופחת, נספחי קיצבה מיוחדים, הטבת ריבית בפוליסות חיסכון ועוד...

ההטבות שניתנו בפוליסות עד אמצע שנות ה- 80 המאוחרות לא נרשמו במחשב אלא בדפים בסגנון העבודה הידנית. חלק מההסכמים המיוחדים לא מומשו, היות ובתהליך ההסבה מעבודה ידנית לעבודת המחשב לא נמצאו ההסכמים, והתנאים המיוחדים לא הוזנו למערכות, יתירה מזו ההטבות שניתנו על ידי 27 חברות שאינן קיימות היום לא נקלטו במערכות של החברות החדשות שקלטו אותן בחלק מהמקרים.

באמצעות השאלון שלהלן תוכל לקבל אינדיקציה סטטיסטית לגבי טעויות אפשריות בפוליסות שלך:

לפרטים ומידע נוסף - צרו עימנו קשר היום

x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים.רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.